Karrier

DOLGOZZ VELÜNK ÉS LÉGY RÉSZESE A SIKERNEK!

Biztos munkahelyet keresel, kiemelkedő kereseti lehetőséggel? Nálunk megtaláltad!

Munkatársaink biztos, állandó és fix jövedelem és bejelentett munkaviszony mellett indulnak el a siker felé vezető úton.

Szakértelem

Az ingatlan értékesítési munka összetett feladat, mely komoly szakmai felkészültséget kíván. Ehhez nyújt professzionális segítséget a Tecnocasa csapata.

Csatlakozz hozzánk és mi jól felépített, ingyenes képzésekkel és mentori rendszerrel tanítjuk meg Neked a szakmai ismereteket.

Biztonság

A Tecnocasa több, mint 30 éve a nemzetközi ingatlanpiac megbízható szereplője.
Ügyfeleink elégedettségét szakértelmünknek és zökkenőmentes működésünknek köszönhetjük.

Munkatársaink számára kiváló munkakörülményeket teremtünk, beleértve a napi munkavégzéshez szükséges

- informatikai és információs eszközöket (számítógép, tablet)
- irodai hátteret (központi, könnyen megközelíthető irodák kiemelkedő felszereltséggel) - marketing támogatást (online megjelenések és a piacon egyedülálló típusú nyomtatott hirdetések).

Mindezeket a legmagasabb színvonalon és természetesen munkaeszközként, azaz külön költségek nélkül biztosítjuk munkatársaink számára.

Siker

Ügyfeleink számára elősegítjük a sikeres ingatlanpiaci tranzakciót, így szolgáltatásaink magas színvonalát megbízóink - akár vevői, akár eladói oldalról - egyaránt elismerik.

A Tecnocasa olyan lehetőséget nyújt munkatársainak, mely biztos megélhetés mellett szakmai előrelépést is elérhetővé tesz. Használja ki az ingatlanpiacban rejlő potenciált és építse fel saját franchise ügynökségét!

Munkatársaink mondták

Pályakezdőként érkeztem a céghez két évvel ezelőtt. Ma az egyik elismert és sikeres iroda vezetőjeként dolgozom. Sokat köszönhetek mentoromnak és a támogató hozzáállásnak - mindezek gyorsan választ adtak a kezdeti kérdéseimre. Az ingyenes képzéseken kapott ismereteknek köszönhetően mára magabiztos szaktudással állok ügyfeleink rendelkezésére.
(B.G. Irodavezető)

Közel fél éve dolgozom a Tecnocasa egyik II. kerületi irodájában. A legelső naptól kezdve kihívás a munka, sosem unatkozom, de a támogató környezet mindig segítségemre van. A munkakezdés is gördülékeny volt, az irodai hangulatra pedig sosincs panasz, a céges bulik pedig alkalmat teremtenek arra, hogy további Tecnocasa irodák munkatársaival is kialakuljon a baráti viszony.
(A.Zs. Értékesítő)

Stabilitás – ez volt a szemeim előtt, mikor jelentkeztem a Tecnocasahoz értékesítőnek. Szerettem volna megalapozni a jövőt egy olyan biztos és piacképes szakmával, ami hosszú távon biztosíthatja a megélhetésemet. Az eredmények még engem is megleptek. A biztos egzisztencián felül magas életszínvonalat és kiszámítható jövőképet kaptam. Köszönöm, Tecnocasa.
(Franchise tulajdonos)

Aktuális állásajánlataink

Értékesítési asszisztens

Értékesítési asszisztensi munkakörbe keressük új kollégánkat, budapesti ingatlanirodába, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok

- általános adminisztráció, dokumentumkezelés
- kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
- hirdetések kezelése
- beérkező hívások fogadása, partnerek tájékoztatása

Elvárások

- magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- jó problémamegoldó- és kommunikációs képesség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk

- fiatalos, dinamikus légkör
- stabil, hossztávú munkahely
- ingyenes képzések

Jelentkezés a karrier@tecnocasa.hu email címre küldött életrajzzal lehetséges.

© 2013 Minden jog fenttartva - Gruppo T.F.M Kft. : H-1068 Budapest, Király utca 102. - tecnocasa.hu | Oldaltérkép | Mobil nézet